Masz już konto?

WirtualnySprzedawca.pl

Wirtualny Sprzedawca to wyjątkowy pomocnik dla każdego właściciela sklepu internetowego.

Prowadzisz internetowy biznes? Wirtualny Sprzedawca to „pracownik”, którego nie może zabraknąć w Twoim zespole. Tylko on ma „w jednym palcu” wiedzę wielu specjalistów.

Tworząc Wirtualnego Sprzedawcę wykorzystaliśmy praktyczną wiedzę wszystkich ekspertów naszej ekipy, zarówno tych, którzy najlepiej znają się na sprzedaży, jak i tych, którzy na co dzień zajmują się pozycjonowaniem i usability stron internetowych. Dlatego korzystając z pomocy Wirtualnego Sprzedawcy zapewniasz sobie wsparcie wielu specjalistów doświadczonych w realizacji projektów z zakresu e-commerce jednocześnie.

Wiemy, na czym polega Twój biznes. Rozumiemy Twoje potrzeby i wiemy, co robić, by uzyskać lepsze wyniki sprzedaży. Tę wiedzę przekazaliśmy Wirtualnemu Sprzedawcy, którego oddajemy dziś do Twojej dyspozycji.

Wirtualny Sprzedawca to nasz pomysł na pomoc innym przedsiębiorcom działającym w Internecie. Pomysł, który został dostrzeżony i wysoko oceniony przez specjalistów, dzięki czemu na jego stworzenie otrzymaliśmy dotację z Unii Europejskiej. O unijne środki co roku stara się wielu autorów projektów. W jednym z naborów w 2011 roku jedynie 122 je uzyskało. Projekt WirtualnySprzedawca.pl został sklasyfikowany na wysokim 43 miejscu.

Jeśli więc szukasz partnera, który przeprowadzi Cię przez meandry e-biznesu, „nawiąż współpracę” z Wirtualnym Sprzedawcą i ciesz się dobrymi wynikami.

Serdecznie zapraszamy.

Zespół
WirtualnySprzedawca.pl

DOTACJE NA INNOWACJE
INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.